Čas před obědem si užijte s unikátními vinnými procedurami, při kterých používáme pro nás vyvinutou matolinovou kosmetiku. Odpoledne si projděte Mandloňovou stezku začínající kousek za hotelem. Ten klid vás nadchne. A večer si vychutnejte několikachodové degustační menu v naší hotelové restauraci Amande.

Kde můžete
po skvěle prožitém dni usínat?
V 57 klimatizovaných pokojích a apartmá ubytujeme až 121 velkých
i malých hostů.
amande-pokoje-7
Standard pokoje
Až pro 4 osoby, možnost přistýlky
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, fénem a sprchovým gelem a šamponem. V pokoji je k dispozici psací stůl, plochá LCD televize, telefon a klimatizace. Kromě ubytování si užijete i 90 minut v Saunovém světě, a ráno začnete bohatou snídaní.
od 1 790 Kč
room-superior@2x
Superior pokoje
Pro 2 osoby
Když chcete na pokoji najít také navíc župan a pantofle, nebo trezor. Saunový svět se čtyřmi druhy saun i Whirlpool si užijete každý den pobytu 90 minut.
2 990 Kč
Mandlové apartmá
Apartmá
Až pro 6 osob
Něco pro romantiky nebo rodiny s dětmi. V Mezonetovém apartmá je k dispozici koupelna s vanou a manželská postel v patře. Mandlové apartmá disponuje dvěma průchozími pokoji. Snídani i 90 minut v Saunovém světě si užijete každý den.
od 3 390 Kč
Bohatá snídaně s domácí teplou i studenou kuchyní
Hodina a půl v saunovém světě
Bezplatný vysokorychlostní internet
Hotelové parkoviště pro 50 osobních automobilů
Nealkoholické nápoje na vašem pokoji zdarma
Vlastní řada kosmetika z hroznů k zakoupení
Nechte to na nás
Dovolenou nemusíte řešit a plánovat

5 nocí + 1 noc zdarmaJsme rodina

Jsem vinař

jsem gurmán

Jsem romantik

5 nocí Jsme rodina

3 noci Jsme rodina

Jsem na wellness

Jsem nevěsta

5 nocí + 1 noc zdarmaJsme rodina

Zobrazit balíček
Letní dovolená se skvělým jídlem, každodenní relaxací ve wellness i výlety po krásách jižní Moravy. Pobyt od června do září s nocí zdarma!

Jsem vinař

Zobrazit balíček
Jet na jižní Moravu a neochutnat skvělá vína? To by přece byla škoda. Užijte si je při degustaci i ve snoubení s námi nakládanými mandlemi.

jsem gurmán

Zobrazit balíček
Wellness pobyt, který potěší každého milovníka dobrého jídla a vína. Jako opravdoví gurmáni si oba dny vychutnáte večeři hned o několika chodech.

Jsem romantik

Zobrazit balíček
Wellness jen pro vás dva a pětichodové zážitkové menu snoubené s víny. Umíte si představit romantičtější dva dny?

5 nocí Jsme rodina

Zobrazit balíček
Skvělé jídlo, každodenní wellness relax i sportovní vyžití. Neplýtvejte svou dovolenou v kolonách na dálnicích a poznejte krásy jižní Moravy, třeba z cyklistického kola, půjčíme vám ho!

3 noci Jsme rodina

Zobrazit balíček
Skvělé jídlo, každodenní wellness relax i sportovní vyžití. Neplýtvejte svou dovolenou v kolonách na dálnicích a poznejte krásy jižní Moravy, třeba z cyklistického kola! Rezervujte si vaši dovolenou na 3 noci.

Jsem na wellness

Zobrazit balíček
Jste na wellness? Tak na něj přijeďte! Nechejte se hýčkat během relaxační masáže vinným olejem, a každý den mějte hezčí díky příjemně strávené hodině a půl ve wellness. 

Jsem nevěsta

Zobrazit balíček
Pozvěte svědkyni, družičky, kamarádky, .. a užijte si čtyřhvězdičkovou rozlučku se svobodou plnou vína i wellness.

5 nocí + 1 noc zdarmaJsme rodina

Jsem vinař

jsem gurmán

Jsem romantik

5 nocí Jsme rodina

3 noci Jsme rodina

Jsem na wellness

Jsem nevěsta

Jak se u nás líbilo ostatním
Snídaně byly naprosto fantastické, na své si přišel naprosto každý. Ani se nám nechtělo zvedat od snídaně. V celém hotelu je moc milý personál, jak na recepci, pivnici i v restauraci nebo na wellness. V hotelu je čisto, wellness je moc příjemný, bohužel pro velkou naplněnost jsme nezvládli masáže, lepší je je objednat ještě před příjezdem. V blízkosti hotelu je mandloňový sad a spoustu dalšího k vidění. Určitě jsme nebyli naposled.
Rotreklová I., Booking
Tak tento hotel mohu jen a jen doporučit. Hotel je krásně a moderně zařízený, jako bonus hodnotím možnost welness. Snídaně byly vynikající, na své si rozhodně přijdou i zastánci zdravého stravování. Restaurace taky na velmi dobré úrovni, ceny vyšší, ale rozhodně odpovídají nabízeným službám. Praktická ukázka, jak by to mělo vypadat :). Rádi se sem vrátíme.
Jan P., Booking