Čas před obědem si užijte s unikátními vinnými procedurami, při kterých používáme pro nás vyvinutou matolinovou kosmetiku. Odpoledne si projděte Mandloňovou stezku začínající kousek za hotelem. Ten klid vás nadchne. A večer si vychutnejte několikachodové degustační menu v naší hotelové restauraci Amande.

Kde můžete
po skvěle prožitém dni usínat?
V 57 klimatizovaných pokojích a apartmá ubytujeme až 121 velkých
i malých hostů.
Pokoj Standard
Standard pokoje
Až pro 4 osoby, možnost přistýlky
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, fénem a sprchovým gelem a šamponem z řady naší kosmetiky z hroznů. V pokoji je k dispozici psací stůl, plochá LCD televize, telefon a klimatizace. Kromě ubytování si užijete i 90 minut v Saunovém světě, a ráno začnete bohatou snídaní.
od 1 590 Kč
room-superior@2x
Superior pokoje
Pro 2 osoby
Když chcete na pokoji najít také navíc župan a pantofle, nebo trezor a minibar. Saunový svět se čtyřmi druhy saun i Whirlpool si užijete každý den pobytu 90 minut.
2 790 Kč
Mandlové apartmá
Mandlové, Mezonetové apartmá
Až pro 6 osob
Něco pro romantiky nebo rodiny s dětmi. V Mezonetovém apartmá je k dispozici koupelna s vanou a manželská postel v patře. Mandlové apartmá se blyští novotou a disponuje dvěma průchozími pokoji. Snídani i 90 minut v Saunovém světě si užijete každý den.
od 3 190 Kč
Bohatá snídaně s domácí teplou i studenou kuchyní
Hodina a půl v saunovém světě
Bezplatný vysokorychlostní internet
Hotelové parkoviště pro 50 osobních automobilů
Nealkoholické nápoje na vašem pokoji zdarma
Vlastní přírodní kosmetika z hroznů
Nechte to na nás
Dovolenou nemusíte řešit a plánovat

2 NOCI + 1 ZDARMA Zimní wellness pobyt

AMANDE A SONBERK Valentýn

Jsem vinař

jsem gurmán

5 nocí Jsme rodina

3 noci Jsme rodina

Jsem na wellness

Jsem nevěsta

Jsem romantik

2 NOCI + 1 ZDARMA Zimní wellness pobyt

Zobrazit balíček
Zimní pobyt plný wellness relaxace a odpočinku. Víkendový pobyt
na 2 noci + 1 noc zdarma.

AMANDE A SONBERK Valentýn

Zobrazit balíček
Oslavte svátek všech zamilovaných pobytem se šestichodovou večeří ve vinařství mezi vinicemi.

Jsem vinař

Zobrazit balíček
Jet na jižní Moravu a neochutnat skvělá vína? To by přece byla škoda. Užijte si degustaci vín i pětichodovou večeři. Od 6.1. do 28.2.2022 pobytový balíček s 15% slevou.


jsem gurmán

Zobrazit balíček
Wellness pobyt, který potěší každého milovníka dobrého jídla a vína. Jako opravdoví gurmáni si oba dny vychutnáte večeři hned o několika chodech. Od 6.1. do 28.2.2022 pobytový balíček s 15% slevou.

5 nocí Jsme rodina

Zobrazit balíček
Skvělé jídlo, každodenní wellness relax i sportovní vyžití. Neplýtvejte svou dovolenou v kolonách na dálnicích a poznejte krásy jižní Moravy, třeba z cyklistického kola, půjčíme vám ho! Od 6.1. do 28.2.2022 pobytový balíček s 15% slevou.

3 noci Jsme rodina

Zobrazit balíček
Skvělé jídlo, každodenní wellness relax i sportovní vyžití. Neplýtvejte svou dovolenou v kolonách na dálnicích a poznejte krásy jižní Moravy, třeba z cyklistického kola! Rezervujte si vaši dovolenou na 3 noci. Od 6.1. do 28.2.2022 pobytový balíček s 15% slevou.

Jsem na wellness

Zobrazit balíček
Jste na wellness? Tak na něj přijeďte! Během pobytu nemusíte Saunový svět vůbec opouštět, maximálně kvůli hýčkání během masáže nebo skvělému jídlu z naší kuchyně. Od 6.1. do 28.2.2022 pobytový balíček s 15% slevou.

Jsem nevěsta

Zobrazit balíček
Počet dnů do svatby pomalu odškrtáváte, je na čase zažít poslední nezapomenutelnou oslavu - rozlučku se svobodou! Pozvějte svědkyni, družičky, .. a užijte si čtyřhvězdičkový pobyt plný vína a wellness.

Jsem romantik

Zobrazit balíček
Wellness jen pro vás dva a pětichodové zážitkové menu snoubené s víny. Umíte si představit romantičtější dva dny? Od 6.1. do 28.2.2022 pobytový balíček s 15% slevou.

2 NOCI + 1 ZDARMA Zimní wellness pobyt

AMANDE A SONBERK Valentýn

Jsem vinař

jsem gurmán

5 nocí Jsme rodina

3 noci Jsme rodina

Jsem na wellness

Jsem nevěsta

Jsem romantik

Jak se u nás líbilo ostatním
Byli jsme už podruhé a pokaždé jsme byli spokojení. Zaměstnanci jsou v hotelu příjemní a ochotní. Pokoje čisté a pěkné, letos v pokoji Standard a loni jsme byli ubytovaní v mezonetovém apartmá. Na jídle jsme si vždy pochutnali a wellness nemáme také co vytknout. Za nás top a určitě se sem vrátíme.
Petra B., Facebook
V hotelu jsem přespali několik nocí, pokoje čisté, moderní a pohodlné. Stravování perfektní. Bohatý výběr při snídaních a večer jsme si objednali jídlo a la carte, které bylo velmi dobré. Ale nejvíce musím pochválit personál, který se o nás pěkně staral celý pobyt. Velmi ochotný a profesionální tým lidí. A to je na každém hotelu vždy to nejlepší. Děkujeme.
Mirek 575, TripAdvisor