Jsem vinař

Jet na jižní Moravu a neochutnat skvělá vína? To by přece byla škoda. Užijte si degustaci vín i pětichodovou večeři.
Sleva 25 % na pobyt v termínu 28.-30.9.2021

jsem gurmán

Wellness pobyt, který potěší každého milovníka dobrého jídla a vína. Jako opravdoví gurmáni si oba dny vychutnáte večeři hned o několika chodech.
Sleva 25 % na pobyt v termínu 28.-30.9.2021

5 nocí Jsme rodina

Skvělé jídlo, každodenní wellness relax i sportovní vyžití. Neplýtvejte svou dovolenou v kolonách na dálnicích a poznejte krásy jižní Moravy, třeba z cyklistického kola, půjčíme vám ho!

3 noci Jsme rodina

Skvělé jídlo, každodenní wellness relax i sportovní vyžití. Neplýtvejte svou dovolenou v kolonách na dálnicích a poznejte krásy jižní Moravy, třeba z cyklistického kola! Rezervujte si vaši dovolenou na 3 noci.

Jsem na wellness

Jste na wellness? Tak na něj přijeďte! Během pobytu nemusíte Saunový svět vůbec opouštět, maximálně kvůli hýčkání během masáže nebo skvělému jídlu z naší kuchyně.
Sleva 25 % na pobyt v termínu 28.-30.9.2021

20.-21.11.2021Světový duel vín

Exkluzivní přehlídka nejlepších vín světa a vybraných vín z České republiky. Pobytový balíček se vstupenkou na Světový duel vín na 1 noc.

19.-21.11.2021Světový duel vín

Exkluzivní přehlídka nejlepších vín světa a vybraných vín z České republiky. Pobytový balíček se vstupenkou na Světový duel vín na 2 noci

5.-7.listopadu Festivalový pobyt

Festival otevřených sklepů představuje dvakrát ročně vinaře a jejich vína přímo ve sklepech. Letos na podzim 5.-7. listopadu se můžete těšit na vinné putování přímo po Hustopečsku!

12.-14. listopadu Svatomartinský víkend

Užijte si svatomartinský víkend
12.-14. listopadu se všemi tradicemi, které k němu patří - historický jarmark, pečená husa i svatomartinská vína.

Jsem nevěsta

Počet dnů do svatby pomalu odškrtáváte, je na čase zažít poslední nezapomenutelnou oslavu - rozlučku se svobodou! Pozvějte svědkyni, družičky, .. a užijte si čtyřhvězdičkový pobyt plný vína a wellness.

Jsem romantik

Wellness jen pro vás dva a pětichodové zážitkové menu snoubené s víny. Umíte si představit romantičtější dva dny?
Sleva 25 % na pobyt v termínu 28.-30.9.2021