Jsem vinař

Jet na jižní Moravu a neochutnat skvělá vína? To by přece byla škoda. Užijte si degustaci vín i pětichodovou večeři. PODZIMNÍ AKCE: 15% sleva na pobytový balíček

jsem gurmán

Wellness pobyt, který potěší každého milovníka dobrého jídla a vína. Třeba pětichodovou zážitkovou večeří. PODZIMNÍ AKCE: 15% sleva na pobytový balíček.

5 nocí Jsme rodina

Skvělé jídlo, každodenní wellness relax i sportovní vyžití. Rezervujte si váš pobyt na 5 nocí. PODZIMNÍ AKCE: 15% sleva na pobytový balíček.

3 noci Jsme rodina

Skvělé jídlo, každodenní wellness relax i sportovní vyžití. Neplýtvejte svou dovolenou v kolonách na dálnicích, když u nás je tak krásně. PODZIMNÍ AKCE: 15% sleva na pobytový balíček.

Wellness jako víno

Wellness nemusíte celé dny vůbec opouštět. Maximálně kvůli skvělému jídlu z naší kuchyně. PODZIMNÍ AKCE: 15% sleva na pobytový balíček.

1 noc podzimní wellness pobyt

Jižní Morava je krásná celoročně, ale na podzim je přece jen o kapku kouzelnější! Přijeďte si na 1 noc užít její atmosféru, skvělé jídlo i wellness.

13.-15.listopadu Svatomartinský víkend

Užijte si svatomartinský víkend
13.-15. listopadu se všemi tradicemi, které k němu patří - historický jarmark, pečená husa i svatomartinská vína.

29.12.-1.1.2021 Silvestrovský pobyt

Čtyřdenní silvestrovské oslavy plné gastronomických zážitků i wellness relaxace.

Jsem nevěsta

Přijeďte se svými družičkami, kamarádkami, svědkyní, .. a zažijte nezapomenutelnou rozlučku se svobodou!

Jsem romantik

Wellness jen pro vás dva a pětichodové zážitkové menu snoubené s víny. Umíte si představit romantičtější dva dny? PODZIMNÍ AKCE: 15% sleva na pobytový balíček