Restaurace a pivnice

Snídaně a polední menu servírujeme v hotelové restauraci. Pivo vám rádi natočíme v Pivnici Panský dvůr, kde můžete také sledovat sportovní přenosy.

Terasa i zahrádka

Kdo by se netěšil na léto. I my s prvními slunečními paprsky prostíráme na zastřešené terase před hotelem nebo letní zahrádce v zahradě hotelu.

Parkování

Vaše auto nebo motorku můžete bez obav nechat přímo před hotelem na monitorovaném parkovišti. K dispozici máme 50 parkovacích míst, které můžete využít úplně zdarma podle toho, jak je parkoviště zrovna dostupné.

Úschovna kol

Ani kolo se vám díky kamerám z auta neztratí, přesto vám nabízíme možnost si jej zamknout u nás v hotelu.

Wine Wellness

V kraji vína nabízíme procedury, při kterých využíváme námi vyvinutou kosmetickou řadu z hroznů. Užijete si u nás masáže, peeling, vinnou koupel i whirlpool. V saunovém světě se můžete prohřát a zapotit jak v solné nebo bylinkové, tak klasické finské sauně.

Sport a zábava

Užijte si chvíle spolu. Na recepci hotelu vám můžeme zapůjčit cyklistická i elektro kola. Nezapomeňte nás jen v čas informovat, ideálně pár dní dopředu, abychom pro vás kola připravili.

Teambuildingové programy

Domluvíme vám degustaci v hotelu i mimo něj, taneční folklórní vystoupení i DJ s moderními peckami. Ukážeme vám, co obnáší práce vinaře, připravíme piknik ve vinici… Seznamte se s teambuildingovými balíčky.

Prodej vlastních výrobků

Ať už vám k snídani zachutná naše Wineláda nebo vás na masážích nadchne naše matolinové tělové mléko, máme pro vás dobrou zprávu: všechny naše produkty si můžete koupit na recepci. Nebo si je samozřejmě znovu přijet vychutnat k nám. Rádi vás uvidíme.

Další služby

  • Bezplatné a spolehlivé wifi považujeme za samozřejmost.
  • Do každého patra v hlavní budově hotelu se dostanete pohodlně výtahem. Hotelové části „Dům pánů z Vizovic“ jsme nechali její historické jádro, ta je bez možnosti výtahu.
  • Pozdní příjezd? Nevadí. Jsme tady pro vás 24 hodin.
  • Ještě se vám po odhlášení nechce domů? Uschováme vám zavazadla, než si okolí pořádně užijete.
  • Ubytujeme i vašeho domácího mazlíčka. Poplatek za pobyt vašeho pejska nebo jiného mazlíčka je 500 Kč na celý pobyt. Ubytování s domácím mazlíčkem není možný v Mandlovém a Mezonetovém apartmá.
  • Pokud cestujete s malým dítětem, rádi vám do pokoje připravíme i dětskou postýlku, za kterou je poplatek 500 Kč / pobyt.