Rezervace
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 20:00
Pá–So:
10:00 – 20:00
Ne:
10:00 – 20:00
Restaurace je z důvodu nařízení vlády otevřena pouze ve všední dny od 11.00 do 13.30 hod, kdy lze s sebou zakoupit denní obědové menu.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Zítra podáváme:

Karotkový krém s kokosovým mlékem

I. Naše Tagliatelle s čerstvým lososem, pestem ze sušených rajčat, bazalkou a parmezánem
II. Smažený kuřecí řízek, bramborový salát s majonézou

Jak se u nás líbilo ostatním
Příjemné prostředí i personál, jídlo velmi chutné, obzvlášť samotná úprava masa na výbornou. Dezert prvotřídní. Celkově za poskytnutý servis více, než příjemná cena. Díky.
Nosek J., Google
Tak tento hotel mohu jen a jen doporučit. Hotel je krásně a moderně zařízený, jako bonus hodnotím možnost welness. Snídaně byly vynikající, na své si rozhodně přijdou i zastánci zdravého stravování. Restaurace taky na velmi dobré úrovni, ceny vyšší, ale rozhodně odpovídají nabízeným službám. Praktická ukázka, jak by to mělo vypadat :). Rádi se sem vrátíme.
Jan P., Booking
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt:15.00 – 20.00
Pá:15:00 – 20:00
So:15:00 – 20:00

Pivnice Panský dvůr je z důvodu nařízení vlády ČR od pátku 18.12.2020 dočasně uzavřena.

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové žebro.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering