Letní 15% sleva
na pobytové balíčky
Jste vinař, gurmán anebo na wellness? Až do konce léta si u nás užijete celoroční tematické pobytové balíčky s 15% slevou!
Nabídka pobytů
Rezervace
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po-Čt:
10.00 – 21.00
Pá-So:
10.00 - 22.00
Ne:
10.00 - 21.00
Začněte den skvělou snídaní u nás, podáváme je každé ráno od 7 do 10 hodin.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Zítra podáváme:

Žampionový krém

I. Smažený sýr Gouda, vařené brambory, naše tatarská omáčka
II. Steak z vepřové kotlety, grilovaná sezónní zelenina, bazalkové pesto s mandlemi

Jak se u nás líbilo ostatním
Neskutečně milé slečny recepční a vlastně veškerý personál. Hotel moc pěkný, čistý, moderní. Snídaně moc dobré. Na večeři jsme zašli do restaurace, která je součástí hotelu a také perfektní. Byl to jeden z nejhezčích hotelů, kde jsme kdy byli.
Veselá M., Google
Opravdu vynikající jídlo, klobouk dolů. Obsluha na jedničku, usměvavá, nevtíravá a i když bylo v restauraci hodně plno zvládali to bez problému a nebylo to na nich vůbec znát. Bylo nás víc a všichni jsme dostali jídlo ve stejnou dobu, zní to jednoduše ale hodně restaurací tenhle základní úkol nedokáže. Tady v klidu. Pivnice taky vypadá fajn. Po naší návštěvě teď přemýšlíme do budoucna o wellness pobytu.
J. Kotulek, Google
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt16.00 – 23.00 hod
Pá-So16.00 – 24.00 hod

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové.

Nabídka pivnice
Začněte den dobrou snídaní

Ochutnejte naše domácí pomazánky, čerstvě upečené koláče, lívanečky s naší Wineládou nebo klasická míchaná vejce se slaninou.

V ceně 290 Kč pro osobu je vám raut k dispozici neomezeně včetně nápojů, a to denně od 7 do 10 hod. A pokud náš hotel nebude zrovna praskat ve švech, nabídneme vám snídani formou a la carte.

Seznamte se s našimi marmeládami
Cateringové služby
pro každou příležitost
Narozeninová party se servisem barmana, svatební oslava s tradiční svíčkovou, firemní piknik mezi mandloněmi nebo vinicemi. Nejsme jenom hotel se skvělou restaurací a příjemným wellness! Máme tým šikovných kuchařů a lidí na svém místě, kteří za vámi přijedou k jakékoliv pro vás významné události.
Poptat catering