Májová relaxace
ve Wine Wellness
Květen je lásky čas, a tak celý měsíc u nás využijete 1+1 vstup zdarma do Saunového světa a 15% slevu na partnerskou proceduru
Více informací
Rezervace
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po-Čt:
10.00 – 21.00
Pá-So:
10.00 - 22.00
Ne:
10.00 - 21.00
Najdete nás na adrese Husova 8, jen pár kroků od hustopečského Dukelského náměstí.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
V pondělí podáváme:

Čočková polévka

I. Caesar salát s kuřecím masem, máslovými krutony a parmezánem
II. Konfitovaná vepřová líčka, bramborové pyré

Jak se u nás líbilo ostatním
Opravdu vynikající jídlo, klobouk dolů. Obsluha na jedničku, usměvavá, nevtíravá a i když bylo v restauraci hodně plno zvládali to bez problému a nebylo to na nich vůbec znát. Bylo nás víc a všichni jsme dostali jídlo ve stejnou dobu, zní to jednoduše ale hodně restaurací tenhle základní úkol nedokáže. Tady v klidu. Pivnice taky vypadá fajn. Po naší návštěvě teď přemýšlíme do budoucna o wellness pobytu.
J. Kotulek, Google
Nepamatuji si restauraci, kde by nám chutnalo víc, než tady. Byla to sice jen rychlá zastávka, ale jídlo bylo tak boží, že si sem cestu zase brzy naplánujeme. Nejen skvělé jídlo, ale i milá obsluha. Doporučujeme!!!!
Tereza, Google
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt16.00 – 23.00 hod
Pá-So16.00 – 24.00 hod
Út 30. 4. a 7.5.16.00 – 23.00 hod

 

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Cateringové služby
pro každou příležitost
Narozeninová party se servisem barmana, svatební oslava s tradiční svíčkovou, firemní piknik mezi mandloněmi nebo vinicemi. Nejsme jenom hotel se skvělou restaurací a příjemným wellness! Máme tým šikovných kuchařů a lidí na svém místě, kteří za vámi přijedou k jakékoliv pro vás významné události.
Poptat catering