mandlové léto s 15% slevou a dárkem od nás
Užijte Mandlové léto od 1.6. do 31.8. s 15% slevou! Rezervujte si svůj letní pobyt do 31.5., zadejte promokód "mandloveleto" a slevu vám uplatníme na jakýkoliv pobytový balíček!
Rezervovat pobyt
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Maso upravené pomalým pečením a dušením a neotřelé přílohy na francouzský způsob připravené z lokálních surovin. K nim skvělá vína od okolních výrobců.

Nikam nespěchejte a v restauraci Amande si vychutnejte jídlo tak, jako to umí ve Francii, která je pro nás gastronomickou inspirací. Anebo se jen večer stavte posedět u piva k přenosům sportovních zápasů. A dobrá zpráva pro řidiče: u nás vždy zaparkujete.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 22:00
Pá–So:
10:00 – 23:00
Ne:
10:00 – 22:00
Na adrese Husova 8. Jen pár metrů od hustopečského Dukelského náměstí.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Dnes podáváme:

Pórkový krém

Vepřový steak na grilu, sýr a šťouchané brambory
Bylinkové rizoto, parmezán

Jako předkrm každý den připravíme čerstvou domácí pomazánkou s našim pečivem. Infuzovanou vodu nebo domácí limonádu vám nabídneme zdarma.
Jak se u nás líbilo ostatním
Nádherná moderní restaurace, skvělá obsluha a ještě mnohem lepší kuchyně. Jeden z nejlepších hovězích steaků, které jsem kdy jedl.
Iwan17, TripAdvisor
Přístup šéfkuchaře nejlépe dokazuje fakt, že na stole nenajdete dochucovadla. Ani sůl, ani pepř… Nejsou potřeba - předkládané jídlo nic dalšího nepotřebuje. Skvěle vyladěná kombinace chutí vás nutí užívat si každé sousto a přemýšlet o tom, kdy sem přijedete příště…
David Ch., Google
Nechte se rozmazlit
nápaditou kuchyní Restaurace Amande
Ochutnejte naši kachní paštiku s foie gras a mandlovým chipsem, steak z hovězí svíčkové nebo pomalu pečený vepřový bok s fenyklem. Vhodné moravské nebo francouzské víno vám k němu podle vašich preferencí doporučí nás vyškolený personál. Tak, aby vás zážitek byl komplexní a nezapomenutelný.

Nemáte velký hlad? Na naší zastřešené terase si můžete jen vychutnat kávu s domácím řezem z hustopečských mandlí nebo pozorovat západ slunce se skleničkou vína v ruce.
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské pivnice. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký točíme. K němu si objednejte třeba námi nakládaný hermelín nebo pečená žebra.

Nabídka pivnice

Jardovi Jágrovi i našim biatlonistům se fandí lépe s partou přátel u našeho plátna.

V letních měsících jistě oceníte naši zahrádku. Vaše ratolesti se zatím zabaví v dětském koutku se skluzavkou a trampolínou.

Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produky
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering