Informace před pobytem
v Hotelu Amande
Všechny provozy našeho hotelu - ubytování, wellness, pivnice a restauraci můžete navštívit za podmínek stanovených vládou ČR. Prosíme, abyste se s nimi před vašim příchodem seznámili, děkujeme.
Více informací
Rezervace
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po-Čt:
10.00 – 22.00
Pá-So:
10.00 - 23.00
Ne:
10.00 - 22.00
Během léta nabízíme od 15.00 do 17.00 hod jídelní lístek ve zúžené variantě.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Dnes podáváme:

Frankfurtská polévka

I. Rýžový nákyp s vanilkou zapečený citronovým sněhem, omáčka z lesního ovoce
II. Pošírovaná hovězí líčka na červeném víně, pastinákové pyré

Jak se u nás líbilo ostatním
Nepamatuji si restauraci, kde by nám chutnalo víc, než tady. Byla to sice jen rychlá zastávka, ale jídlo bylo tak boží, že si sem cestu zase brzy naplánujeme. Nejen skvělé jídlo, ale i milá obsluha. Doporučujeme!!!!
Tereza, Google
Výborné jídlo, krásné prostředí, milý personál. Vracíme se sem pravidelně a vždy jsme spokojení. Moc dobrá jsou i polední menu.
Petraher, TripAdvisor
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt15.00 – 23.00 hod
Pá-So15.00 – 24.00 hod
Venkovní zahrádkado 22.00 hod

 

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové žebro.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering