Business pobyty
v Hotelu Amande
Milí hosté, od 25. ledna 2021 částečně otevíráme náš hotel, a to ve všední dny pro pobyty za účelem business.
Více informací
Rezervace
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 20:00
Pá–So:
10:00 – 20:00
Ne:
10:00 – 20:00
Restaurace je z důvodu nařízení vlády otevřena pouze ve všední dny od 11.00 do 13.30 hod, kdy lze s sebou zakoupit denní obědové menu.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Zítra podáváme:

Drůbeží vývar s kapáním a zeleninou

I. Krémové risotto s houbami a sýrem Gran Moravia
II. Marinovaný steak z vepřové kotlety, švestkové chutney a pečené brambory grenaille

Jak se u nás líbilo ostatním
Nepamatuji si restauraci, kde by nám chutnalo víc, než tady. Byla to sice jen rychlá zastávka, ale jídlo bylo tak boží, že si sem cestu zase brzy naplánujeme. Nejen skvělé jídlo, ale i milá obsluha. Doporučujeme!!!!
Tereza, Google
Přístup šéfkuchaře nejlépe dokazuje fakt, že na stole nenajdete dochucovadla. Ani sůl, ani pepř… Nejsou potřeba - předkládané jídlo nic dalšího nepotřebuje. Skvěle vyladěná kombinace chutí vás nutí užívat si každé sousto a přemýšlet o tom, kdy sem přijedete příště…
David Ch., Google
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt:15.00 – 20.00
Pá:15:00 – 20:00
So:15:00 – 20:00

Pivnice Panský dvůr je z důvodu nařízení vlády ČR od pátku 18.12.2020 dočasně uzavřena.

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové žebro.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering
Gastronomické
akce v hotelu