Pobytový balíček "Jsem Romantik" s 15% slevou!
Únor patří zamilovaným! Utečte se svou drahou polovičkou za nevšedními zážitky a užijte si pobyt "Jsem Romantik" po celý únor s 15% slevou.
Rezervovat pobyt
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Maso upravené pomalým pečením a dušením a neotřelé přílohy připravené z lokálních surovin. K nim skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Nikam nespěchejte a v restauraci Amande si vychutnejte jídlo tak, jako to umí ve Francii, která je pro nás gastronomickou inspirací. Anebo se jen večer stavte posedět u piva k přenosům sportovních zápasů. A dobrá zpráva pro řidiče: u nás vždy zaparkujete.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 22:00
Pá–So:
10:00 – 23:00
Ne:
10:00 – 22:00
Na adrese Husova 8. Jen pár metrů od hustopečského Dukelského náměstí.
Sezónní menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Dýňový krém, olej a semínka 75 Kč
Vepřová panenka sous-vide, houbové tagliatelle  265 Kč
Hovězí žebro, červené víno, kapusta, špek a grenaille 245 Kč
Kančí se šípkovou omáčkou, karlovarský knedlík 285 Kč
Dýňové rizoto, parmezán 185 Kč
Cena za polévku a hlavní chod je 120 Kč (menu I.)  nebo 135 Kč (menu II.)
Infuzovanou vodu vám k obědu nabídneme zdarma.
Jak se u nás líbilo ostatním
Příjemné prostředí i personál, jídlo velmi chutné, obzvlášť samotná úprava masa na výbornou. Dezert prvotřídní. Celkově za poskytnutý servis více, než příjemná cena. Díky.
Nosek J., Google
Jídlo bylo skvělé, poděkování kuchaři! Personál vynikající, opravdu skvělá atmosféra. Vše vynikající. Wellness jsme si užily.
Jana, Booking
Nechte se rozmazlit
nápaditou kuchyní Restaurace Amande
Ochutnejte naše carpaccio s čerstvým domácím sýrem, steak z hovězí svíčkové nebo pomalu konfitovanou kachnu s červeným zelím s Wineládou. A k tomu vhodné francouzské nebo jihomoravské víno podle vašich preferencí. Budeme o vás pečovat tak, aby váš zážitek byl komplexní a nezapomenutelný.

Nemáte velký hlad? Na naší zastřešené terase si můžete jen vychutnat kávu s domácím dortíkem od naší cukrářky nebo pozorovat západ slunce se skleničkou vína v ruce.
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské pivnice. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký točíme. K němu si objednejte třeba námi nakládaný hermelín nebo pečená žebra.

Nabídka pivnice

Jardovi Jágrovi i našim biatlonistům se fandí lépe s partou přátel u našeho plátna.

V letních měsících jistě oceníte naši zahrádku. Vaše ratolesti se zatím zabaví v dětském koutku se skluzavkou a trampolínou.

Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Delikátní spojení osmi chutí

Mandle a víno sami o sobě chutnají báječně. My jsme se rozhodli tyto dvě hustopečské dominanty spojit a vytvořit tak o vinnou kapku a domácí mandli dokonalejší zážitek se čtyřmi příchutěmi našich mandlí a čtyřmi vybranými víny od jihomoravských vinařů.

Chci přijít ochutnat
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering