11. - 14. 2. 2023
Valentýnské menu
Oslavte svátek všech zamilovaných u skvělého menu, které pro vás pouze k příležitosti svátku sv. Valentýna naši kuchaři připraví.
Více informací
Rezervace
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po-Čt:
10.00 – 21.00
Pá-So:
10.00 - 22.00
Ne:
10.00 - 21.00
Naši kuchaři zavírají kuchyni hodinu před skončením otevírací doby restaurace, děkujeme za pochopení.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Dnes podáváme:

Zeleninový krém se zázvorem 

I. Jemná koprová omáčka, sázené vejce, houskový knedlík
II. Smažený rybí filet v těstíčku, bramborové hranolky, limetková majonéza

Jak se u nás líbilo ostatním
Snídaně byly naprosto fantastické, na své si přišel naprosto každý. Ani se nám nechtělo zvedat od snídaně. V celém hotelu je moc milý personál, jak na recepci, pivnici i v restauraci nebo na wellness. V hotelu je čisto, wellness je moc příjemný, bohužel pro velkou naplněnost jsme nezvládli masáže, lepší je je objednat ještě před příjezdem. V blízkosti hotelu je mandloňový sad a spoustu dalšího k vidění. Určitě jsme nebyli naposled.
Rotreklová I., Booking
Příjemná restaurace, milá obsluha a jídlo vynikající. Skvělý šéfkuchař! Určitě se vrátíme a už se těšíme.
Vladimíra F., TripAdvisor
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt15.00 – 23.00 hod
Pá-So15.00 – 24.00 hod

 

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové žebro.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering