• CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Maso upravené pomalým pečením a dušením a neotřelé přílohy na francouzský způsob připravené z lokálních surovin. K nim skvělá vína od okolních výrobců.

Nikam nespěchejte a v restauraci Amande si vychutnejte jídlo tak, jako to umí ve Francii, která je pro nás gastronomickou inspirací. Anebo se jen večer stavte posedět u piva k přenosům sportovních zápasů. A dobrá zpráva pro řidiče: u nás vždy zaparkujete.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 22:00
Pá–So:
10:00 – 23:00
Ne:
10:00 – 22:00
Na adrese Husova 8. Jen pár metrů od hustopečského Dukelského náměstí.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Zítra podáváme:

Celerová polévka (1, 7, 9)

Smažená kuřecí játra, vídeňský bramborový salát (1, 3, 10)
Zeleninové rizoto, parmezán (1, 7, 9)

Jako předkrm každý den připravíme čerstvou domácí pomazánkou s našim pečivem. Infuzovanou vodu nebo domácí limonádu vám nabídneme zdarma.
Jak se u nás líbilo ostatním
Chtěl bych vyjádřit velké poděkování za naprosto bezvadné služby personálu Amande, kterých se nám dostalo během našeho pobytu. Během našich zájezdů využíváme služeb celé řady hotelů, ale přístup a ochota vašich lidí byla naprosto mimořádná. Ještě jednou děkujeme číšníkům a personálu recepce za velkou vstřícnost, ochotu a stoprocentní servis.
Aleš, CK Valaška
V hotelu jsem přespali několik nocí, pokoje čisté, moderní a pohodlné. Stravování perfektní. Bohatý výběr při snídaních a večer jsme si objednali jídlo á la carte, které bylo velmi dobré. Ale nejvíce musím pochválit personál, který se o nás pěkně staral celý pobyt. Velmi ochotný a profesionální tým lidí. A to je na každém hotelu vždy to nejlepší. Děkujeme.
Mirek 575, TripAdvisor
Nechte se rozmazlit
nápaditou kuchyní Restaurace Amande
Ochutnejte naši kachní paštiku s foie gras a mandlovým chipsem, steak z hovězí svíčkové nebo pomalu pečený vepřový bok s fenyklem. Vhodné moravské nebo francouzské víno vám k němu podle vašich preferencí doporučí nás vyškolený personál. Tak, aby vás zážitek byl komplexní a nezapomenutelný.

Nemáte velký hlad? Na naší zastřešené terase si můžete jen vychutnat kávu s domácím řezem z hustopečských mandlí nebo pozorovat západ slunce se skleničkou vína v ruce.
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské pivnice. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký točíme. K němu si objednejte třeba námi nakládaný hermelín nebo pečená žebra.

Nabídka pivnice

Jardovi Jágrovi i našim biatlonistům se fandí lépe s partou přátel u našeho plátna.

V letních měsících jistě oceníte naši zahrádku. Vaše ratolesti se zatím zabaví v dětském koutku se skluzavkou a trampolínou.

Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produky
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering