Rezervace
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po-Čt:
10.00 – 22.00
Pá-So:
10.00 - 23.00
Ne:
10.00 - 22.00
23.-26.5.
10.00 - 21.00
Najdete nás na adrese Husova 8, jen pár kroků od hustopečského Dukelského náměstí.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Dnes podáváme:

Čočková polévka 

I. Gratinované bramborové gnocchi se sýrovou omáčkou, brokolicí a parmezánem
II. Pečené kuřecí stehno na paprice, penne rigate

Jak se u nás líbilo ostatním
Naprosto výborný chuťový zážitek. Jak jídlo, tak pití. Jídlo nejen výborně upravené, ale nádherně servírované. Výborná nabídka kvalitních vín. Přičíst k dobru musím i profesionální obsluhu. Vřele doporučuji.
M. Baláž, Google
Neskutečně milé slečny recepční a vlastně veškerý personál. Hotel moc pěkný, čistý, moderní. Snídaně moc dobré. Na večeři jsme zašli do restaurace, která je součástí hotelu a také perfektní. Byl to jeden z nejhezčích hotelů, kde jsme kdy byli.
Veselá M., Google
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt16.00 – 23.00 hod
Pá-So16.00 – 24.00 hod
MS v hokeji 2022
Po 23.5.15.00 – 23.00
Út 24.5.17.00 – 23.00

 

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové žebro.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering