Aktuální informace k provozu Hotelu Amande
Z důvodu nařízení vlády ČR je uzavřené wellness a Pivnice Panský dvůr. Od 14.10. je restaurace Amande vyhrazena pro hosty hotelu. Ve všední dny však lze v čase 11.00-14.00 hod zakoupit obědové menu s sebou.
Více informací zde
Rezervace
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Maso upravené pomalým pečením a dušením a neotřelé přílohy připravené z lokálních surovin. K nim skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Krásu jižní Moravy umíme přenést na talíř. Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 22:00
Pá–So:
10:00 – 23:00
Ne:
10:00 – 22:00
Z důvodu nařízení vlády je od 14.10.2020 restaurace vyhrazena pouze pro hotelové hosty. Ve všední dny v čase 11:00-14:00 lze zakoupit denní menu s sebou.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Dnes podáváme:

Kulajda 

I. Zapečené těstoviny s uzeným masem, nakládaná zelenina
II. Grilovaná vepřová kotleta, švestkové chutney a mačkané brambory grenaille

Jak se u nás líbilo ostatním
Kvalitní restaurace s mezinárodní kuchyní a reprezentativní nabídkou vín místních vinařů. Rozhodně doporučuji.
Jan M., Google
Příjemná restaurace s ambicemi po vyšší gastronomii. Personál vstřícný a profesionální. Jídlo vynikající. Vyzkoušel jsem degustační menu, a přestože pečená štika byla nahrazena drůbežími jatýrky, byl to zážitek par excellence. Od nenápadného salátkového rozjezdu až po závěrečné sladké finále jsem si každý chod bez nadsázky maximálně užil.
Luděk N., Google
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt:16.00 – 23.00
Pá:16:00 – 24:00
So:14:00 – 24:00
Letní zahrádkado 22:00

Z důvodu nařízení vlády je Pivnice Panský dvůr dočasně od 14.10.2020 uzavřena.

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové žebro.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Delikátní spojení osmi chutí

Mandle a víno sami o sobě chutnají báječně. My jsme se rozhodli tyto dvě hustopečské dominanty spojit a vytvořit tak o vinnou kapku a domácí mandli dokonalejší zážitek se čtyřmi příchutěmi našich mandlí a čtyřmi vybranými víny od jihomoravských vinařů.

Chci přijít ochutnat
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering