Hotel Amande peče vánoční cukroví
Užijte si pohodově krásnou předvánoční atmosféru, letos se budeme otáčet u plotny a plnit linecké za vás! Objednávky vánočního cukroví přijímáme až do 6. prosince.
Nabídka cukroví
Rezervace
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 22:00
Pá–So:
10:00 – 23:00
Ne:
10:00 – 22:00
Restaurace Amande je od 22.10. otevřena pouze ve všední dny v čase 11:00-13:30, kdy lze zakoupit obědové menu s sebou.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Dnes podáváme:

Selská polévka

I. Salát Caesar s kuřecím masem, bylinkovými krutony a parmezánem
II. Grilovaná vepřová panenka, restované fazolové lusky se slaninou a šalotkou, brambory grenaille

Jak se u nás líbilo ostatním
Hotel se střeženým parkovištěm je na klidném místě poblíž náměstí. Velice milý a vstřícný personál ve všech prostorách hotelu - v recepci, v restauraci, ve wellness, pokojské a hlavně paní provozní. Vybavení pokoje na výborné úrovni, jen v mezonetovém pokoji je slyšet mírné hučení při provozu wellness. Hotelová restaurace nabízí zásluhou pana šéfkuchaře vynikající světovou kuchyni. Hotel nás vyloženě nadchl všemi službami včetně wellness, určitě se sem budeme rádi vracet.
MioCaoRio, TripAdvisor
Opravdu vynikající jídlo, klobouk dolů. Obsluha na jedničku, usměvavá, nevtíravá a i když bylo v restauraci hodně plno zvládali to bez problému a nebylo to na nich vůbec znát. Bylo nás víc a všichni jsme dostali jídlo ve stejnou dobu, zní to jednoduše ale hodně restaurací tenhle základní úkol nedokáže. Tady v klidu. Pivnice taky vypadá fajn. Po naší návštěvě teď přemýšlíme do budoucna o wellness pobytu.
J. Kotulek, Google
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Ne-Útzavřeno
St-Čt:16.00 – 23.00
Pá:16:00 – 24:00
So:14:00 – 24:00
Letní zahrádkado 22:00

Z důvodu nařízení vlády je Pivnice Panský dvůr dočasně od 14.10.2020 uzavřena.

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové žebro.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering