mandlové léto s 15% slevou a dárkem od nás
Rezervujte si svůj letní pobyt od 1.6. do 31.8., zadejte promokód "mandloveleto" a 15% slevu vám ihned uplatníme na jakýkoliv pobytový balíček!
Rezervovat pobyt
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Maso upravené pomalým pečením a dušením a neotřelé přílohy na francouzský způsob připravené z lokálních surovin. K nim skvělá vína od okolních výrobců.

Nikam nespěchejte a v restauraci Amande si vychutnejte jídlo tak, jako to umí ve Francii, která je pro nás gastronomickou inspirací. Anebo se jen večer stavte posedět u piva k přenosům sportovních zápasů. A dobrá zpráva pro řidiče: u nás vždy zaparkujete.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 22:00
Pá–So:
10:00 – 23:00
Ne:
10:00 – 22:00
Na adrese Husova 8. Jen pár metrů od hustopečského Dukelského náměstí.
Sezónní menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Kuřecí stehno, dýně, tagliatelle, 215 Kč
Linguine, pečená zelenina a marinovaný losos, 215 Kč
Rizoto, hrášek a mozzarella, 185 Kč
Zeleninový salát, marinovaný domácí sýr, 165 Kč
Jako předkrm každý den připravíme čerstvou domácí pomazánkou s našim pečivem. Infuzovanou vodu nebo domácí limonádu vám nabídneme zdarma.
Jak se u nás líbilo ostatním
Včerejší degustační večeře byla výborná. Jídlo, servis i hudba super! Děkujeme za krásný zážitek!
Hana R., Facebook
Nejlepší dovolená! Všechno bylo skvělé. Ubytováni jsme byli v mezonetovém apartmá, ačkoliv jsme měli být v pokoji Superior. Jídla bylo více než dost, pětichodová večeře byla vynikající a personál u večeře byl velmi příjemný. Chování veškerého personálu bylo na jedničku! Usměvaví, příjemní, práce je bavila. Při dovolené v tomto hotelu jsem si odpočinula jako již dlouho ne. Sauna, masáž i soukromá procedura byla výborná a veškerý stres byl rázem pryč. Sice jsem si zpočátku říkala, že byl pobyt celkem drahý, ale po jeho absolvování bych si ho koupila klidně a velmi ráda znovu. Každá koruna za to stála a přátelům jsem pobyt (právě stejný pobytový balíček) v tomto hotelu již několikrát doporučila. Jen tak dál! Mrzelo mě, že jsem byla tak přejedená, že jsem nezvládla dojíst mísu ovoce na pokoji, ačkoliv ovoce bylo výborné. To však není chyba hotelu a doufám, že hotel bude stále pokračovat ve své skvělé práci.
Anonymní
Nechte se rozmazlit
nápaditou kuchyní Restaurace Amande
Ochutnejte naši kachní paštiku s foie gras a mandlovým chipsem, steak z hovězí svíčkové nebo pomalu pečený vepřový bok s fenyklem. Vhodné moravské nebo francouzské víno vám k němu podle vašich preferencí doporučí nás vyškolený personál. Tak, aby vás zážitek byl komplexní a nezapomenutelný.

Nemáte velký hlad? Na naší zastřešené terase si můžete jen vychutnat kávu s domácím řezem z hustopečských mandlí nebo pozorovat západ slunce se skleničkou vína v ruce.
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské pivnice. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký točíme. K němu si objednejte třeba námi nakládaný hermelín nebo pečená žebra.

Nabídka pivnice

Jardovi Jágrovi i našim biatlonistům se fandí lépe s partou přátel u našeho plátna.

V letních měsících jistě oceníte naši zahrádku. Vaše ratolesti se zatím zabaví v dětském koutku se skluzavkou a trampolínou.

Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produky
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering