mandlové léto s 15% slevou a dárkem od nás
Rezervujte si svůj letní pobyt od 1.6. do 31.8., zadejte promokód "mandloveleto" a 15% slevu vám ihned uplatníme na jakýkoliv pobytový balíček!
Rezervovat pobyt
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Maso upravené pomalým pečením a dušením a neotřelé přílohy na francouzský způsob připravené z lokálních surovin. K nim skvělá vína od okolních výrobců.

Nikam nespěchejte a v restauraci Amande si vychutnejte jídlo tak, jako to umí ve Francii, která je pro nás gastronomickou inspirací. Anebo se jen večer stavte posedět u piva k přenosům sportovních zápasů. A dobrá zpráva pro řidiče: u nás vždy zaparkujete.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Čt:
10:00 – 22:00
Pá–So:
10:00 – 23:00
Ne:
10:00 – 22:00
Na adrese Husova 8. Jen pár metrů od hustopečského Dukelského náměstí.
Sezónní menu
Vybíráme
Kuřecí stehno, chřestové ragú, tagliatelle, 215 Kč
Linguine, pečená zelenina a marinovaný losos, 215 Kč
Rizoto, medvědí česnek a mozzarella, 185 Kč
Zeleninový salát, marinovaný domácí sýr, 165 Kč
Jako předkrm každý den připravíme čerstvou domácí pomazánkou s našim pečivem. Infuzovanou vodu nebo domácí limonádu vám nabídneme zdarma.
Jak se u nás líbilo ostatním
Příjemná restaurace, milá obsluha a jídlo vynikající. Skvělý šéfkuchař! Určitě se vrátíme a už se těšíme.
Vladimíra F., TripAdvisor
Výborné jídlo, krásné prostředí, milý personál. Vracíme se sem pravidelně a vždy jsme spokojení. Moc dobrá jsou i polední menu.
Petraher, TripAdvisor
Nechte se rozmazlit
nápaditou kuchyní Restaurace Amande
Ochutnejte naši kachní paštiku s foie gras a mandlovým chipsem, steak z hovězí svíčkové nebo pomalu pečený vepřový bok s fenyklem. Vhodné moravské nebo francouzské víno vám k němu podle vašich preferencí doporučí nás vyškolený personál. Tak, aby vás zážitek byl komplexní a nezapomenutelný.

Nemáte velký hlad? Na naší zastřešené terase si můžete jen vychutnat kávu s domácím řezem z hustopečských mandlí nebo pozorovat západ slunce se skleničkou vína v ruce.
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské pivnice. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký točíme. K němu si objednejte třeba námi nakládaný hermelín nebo pečená žebra.

Nabídka pivnice

Jardovi Jágrovi i našim biatlonistům se fandí lépe s partou přátel u našeho plátna.

V letních měsících jistě oceníte naši zahrádku. Vaše ratolesti se zatím zabaví v dětském koutku se skluzavkou a trampolínou.

Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produky
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering