Otevření
venkovních zahrádek
Od pondělí 17. května otevíráme venkovní zahrádky restaurace Amande a Pivnice Panský dvůr. Otevírací dobu i podmínky pro návštěvu najdete v informacích.
Více informací
Rezervace
  • CZ
  • CZ
+420 774 662 607

Za zážitkovou gastronomií
i večer na pivo

Poctivá a chutná jídla připravená z lokálních a sezónních surovin. Domácí dezerty od naší cukrářky i skvělá vína od jihomoravských vinařů.

Při sestavování menu nechodíme pro inspiraci daleko, rozhlížíme se kolem sebe a vybíráme ze surovin typických pro tento kraj a roční období. Ochutnejte třeba čerstvé ryby z Pohořelic nebo sýry z farmy kousek pod Pálavou.

Kdy k nám můžete zavítat?
Po–Pá:
11:00 – 14:00
So:
zavřeno
Ne:
zavřeno
Od 17.5.2021 je otevřena venkovní terasa restaurace, vnitřní prostory zůstávají nadále uzavřené. V nepříznivém počasí se otevírací doba může změnit. Otevřena bude i zahrádka pivnice, a to denně od 16 hod.
Polední menu
které zasytí, ale neutlumí po zbytek dne
Zítra podáváme:

Cizrnová polévka s římským kmínem

I. Grilovaný hermelín na míchaném zeleninovém salátu s brusinkovým chutney, bylinková bageta
II. Kuřecí prso zapečené s rajčaty a mozzarellou, bramborové pyré s bazalkou

Jak se u nás líbilo ostatním
Moderní restaurace s pozorným personálem a skvělým jídlem. Během pobytu v hotelu jsme zde měli bohaté snídaně. K odpolední kávě je výběr nevšedních a výborných dezertů. Jídelní lístek nabízí nevšední kombinace jídel a chutí. Vždy jsme byli spokojení.
Jolana235, TripAdvisor
Naprosto výborný chuťový zážitek. Jak jídlo, tak pití. Jídlo nejen výborně upravené, ale nádherně servírované. Výborná nabídka kvalitních vín. Přičíst k dobru musím i profesionální obsluhu. Vřele doporučuji.
M. Baláž, Google
Ani pivo ze sedmého schodu nechutná tak dobře…

… jako to orosené z naší plzeňské Pivnice Panský dvůr. Standardně máme v nabídce jedenáctku i dvanáctku, na čepu se ptejte také po pivním speciálu: vždy nějaký čepujeme.

Kdy k nám můžete zavítat?

Po – Čt16.00 – 22.00 hod
16.00 – 22.00 hod
So16.00 – 22.00 hod
Ne16.00 – 22.00 hod

Zahrádka Pivnice Panský dvůr bude znovu otevřena od 17.5.2021. Vnitřní prostory zůstávají nadále uzavřené. Otevírací doba se může změnit dle počasí.

K pivu si objednejte třeba námi nakládané sýry nebo domácí tyčinky přímo z naší pece! Velký hlad zažene hovězí tatarák s topinkami nebo pečené vepřové žebro.

Nabídka pivnice
Nejen pro dobrou snídani

Ochutnejte z naší kuchyně exkluzivní edici marmelád z 80% hroznové šťávy. Vybírat můžete hned z několika neotřelých příchutí. Bez zbytečných konzervantů a éček.

Všechny produkty
Cateringové služby
pro každou příležitost
Grilovací party, originální finger food, elegantní francouzské kanapky i moravské zabijačkové speciality. Na míru vám zajistíme občerstvení na firemní konferenci, rodinnou oslavu nebo pro váš svatební den. Nebojíme se ničeho, zkušeností máme dost.
Poptat catering