Masáže pro dospělé i děti, celého těla nebo jeho nejvíce namáhaných částí. Při všech našich masážích používáme jedinečnou přírodní vinnou kosmetiku z vlastní produkce, obsahující vinné oleje a matolinový sirup. Ten vzniká macerací pevných zbytků vinných hroznů po jejich vylisování a má silné antioxidační a protizánětlivé účinky, napomáhá detoxikaci a buněčné regeneraci.

Vyberte si masáž

Celotělová vinná masáž

50 min / 990 Kč
Klasická celotělová masáž jedinečným vinným masážním olejem s přídavkem matolinového sirupu. Pomůže odstranit bolesti, zotaví svalstvo a uvolní vaše tělo i mysl po náročném dni v zaměstnání nebo sportovním výkonu.
Rezervovat termín

Částečná vinná masáž šíje a zad

25 min / 550 Kč
Masáž zad a šíje vinným masážním olejem s přídavkem matolinového sirupu, při které maséři uvolní ztuhlou horní část vašeho těla.
Rezervovat termín

Relaxační vinná masáž lávovými kameny

60 min / 990 Kč
Relaxační uvolňující masáž celého těla, jejíž účinky násobí použití lávových kamenů. Ty svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly. K masáži používáme vinný olej s přídavkem matolinového sirupu.
Rezervovat termín

Vinná masáž zad kombinovaná s lávovými kameny

50 min / 990 Kč
Jedinečné spojení uvolňujících účinků lávových kamenů a masáže vinný olejem s přídavkem matolinového sirupu k uvolnění důležitých energetických bodů.
Rezervovat termín

Celotělová masáž vonnou svíčkou

50 min / 1 150 Kč
Originální luxusní relaxační masáž pro ty, kteří si chtějí dopřát nevšední a zároveň silný relaxační zážitek. Masážní svíčka nejenom navozuje romantickou atmosféru, ale má také skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.
Rezervovat termín

Aroma masáž celotělová, nebo částečná

celotělová: 50 min / 950 Kč, částečná 25 min / 550 Kč
Klasická celotělová masáž s použitím vybraných masážních olejů. Pro dámy mandlová, pro pány rozmarýnová.

Jemný mandlový olej získaný lisováním sladkých mandlí je bohatý na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny, které dodávají pokožce přirozenou hebkost a vláčnost. I proto se od nepaměti řadí mezi nejluxusnější kosmetické produkty.

Rozmarýn se bohatě užívá v lékařství a příbuzných odvětvích, kde je velmi populární díky svým prospěšným účinkům. Smícháním minerálního oleje a silic rozmarýnu jsme pro vás připravili skvělý masážní olej. Ten zaručí provoněnou relaxační masáž, která stimuluje po únavě, podporuje koncentraci, zahání úzkost, pomáhá při nachlazení, chřipce a revmatismu.
Rezervovat termín

Mandlová masáž pro děti

20 min / 300 Kč
Relaxační uvolňují masáž pro malé návštěvníky wellness. Masírujeme jemným mandlovým olejem získaným lisováním sladkých mandlí, který kromě hydratace také uklidňuje podrážděnou dětskou pokožku a tlumí projevy lupénky, akné a ekzémů různého původu. Masáž probíhá v přítomnosti rodiče.
Rezervovat termín

Relaxační masáž plosek nohou

25 min / 450 Kč
Relaxační masáž plosek nohou vinným masážním olejem s přídavkem matolinového sirupu je vynikající antistresovou masáží, která uvolňuje a odlehčuje nohy. Přispívá k vyrovnanému proudění energie v těle a navodí pocit dokonalé harmonie.
Rezervovat termín

Lifting obličeje

30 min / 450 Kč
Manuální lifting je procedura založená na jemné masáži obličeje s použitím přírodního arganového oleje, díky kterému vizuálně omládnete. Váš obličej bude po ošetření pevnější, svěží a budete se cítit jako znovuzrozená nebo znovuzrozený.
Rezervovat termín