Masáže pro dospělé i děti, celého těla nebo jeho nejvíce namáhaných částí. Při všech našich masážích používáme jedinečnou přírodní vinnou kosmetiku z vlastní produkce, obsahující vinné oleje a matolinový sirup. Ten vzniká macerací pevných zbytků vinných hroznů po jejich vylisování a má silné antioxidační a protizánětlivé účinky, napomáhá detoxikaci a buněčné regeneraci.

Vyberte si masáž

Vinná masáž celotělová nebo částečná

Celotělová: 60 min / 1390 Kč, částečná: 30 min / 750 Kč
Klasická masáž jedinečným vinným masážním olejem s přídavkem matolinového sirupu. Pomůže odstranit bolesti, zotaví svalstvo a uvolní vaše tělo i mysl po náročném dni v zaměstnání nebo sportovním výkonu.
Rezervovat termín

Relaxační masáž lávovými kameny

60 min / 1490 Kč
Relaxační uvolňující masáž celého těla, jejíž účinky násobí použití lávových kamenů. Ty svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly. K masáži používáme vinný olej s přídavkem matolinového sirupu.
Rezervovat termín

Aroma masáž celotělová nebo částečná

celotělová: 60 min / 1390 Kč, částečná: 30 min / 750 Kč
Klasická celotělová masáž s použitím vybraných masážních olejů. Pro dámy mandlová, pro pány rozmarýnová.

Jemný mandlový olej získaný lisováním sladkých mandlí je bohatý na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny, které dodávají pokožce přirozenou hebkost a vláčnost. I proto se od nepaměti řadí mezi nejluxusnější kosmetické produkty.

Rozmarýn se bohatě užívá v lékařství a příbuzných odvětvích, kde je velmi populární díky svým prospěšným účinkům. Smícháním minerálního oleje a silic rozmarýnu jsme pro vás připravili skvělý masážní olej. Ten zaručí provoněnou relaxační masáž, která stimuluje po únavě, podporuje koncentraci, zahání úzkost, pomáhá při nachlazení, chřipce a revmatismu.
Rezervovat termín

Celotělová masáž vonnou svíčkou

60 min/ 1490 Kč
Originální luxusní relaxační masáž pro ty, kteří si chtějí dopřát nevšední a zároveň silný relaxační zážitek. Masážní svíčka nejenom navozuje romantickou atmosféru, ale má také skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.
Rezervovat termín

Masáž nohou

30 min / 750 Kč
Relaxační masáž nohou vinným masážním olejem je vynikající antistresovou masáží, která uvolňuje a odlehčuje nohy. Přispívá k vyrovnanému proudění energie v těle a navodí pocit dokonalé harmonie.
Rezervovat termín

Lifting obličeje

50 min / 1090 Kč
Manuální lifting je procedura založená na jemné masáži obličeje s použitím přírodního arganového oleje, díky kterému vizuálně omládnete. Váš obličej bude po ošetření pevnější, svěží a budete se cítit jako znovuzrozená nebo znovuzrozený.
Rezervovat termín

Masáž hlavy a šíje

30 min / 750 Kč
Hluboce relaxační masáž šíje, hlavy a ramenního pásu, kdy působením na akumpresurní body dochází k uvolnění od bolesti.
Rezervovat termín