Látky obsažené v matolině, jejíž výtažky při procedurách používáme, pomáhají buněčné regeneraci, projasnění kůže a zpomalení jejího stárnutí. Užijte si lifting obličeje, celotělový zábal nebo rovnou hodinu a čtvrt komplexního hýčkání.

Královské hýčkání pro ženy

75 min / 1 490 Kč
Komplexní péče, kterou zajistí unikátní vinná kosmetika, zahájíte relaxační koupelí ve vinné pěně. Následuje peeling z rozdrcených hroznových jader, který rozzáří vaši pokožku a zbaví ji nežádoucích toxinů. Jemné ošetření obličeje za použití přírodního arganového oleje je pak vrcholem této královské procedury pro dámy všech věkových kategorií, které chtějí dát svému tělu maximální péči.
Rezervovat termín

Vinná detoxikace

60 min / 850 Kč
Celotělový zábal s matolinovým sirupem s peelingem. Detoxikujte svoje tělo peelingem rozdrcenými hroznovými jádry a následnou relaxací ve speciální vaně s vinným zábalem s matolinovým sirupem. Pro dámy i pány.
Rezervovat termín

Láskyplné laškování pro dva

90 min / 1 490 Kč
Intimní zážitek za zavřenými dveřmi. Společná perličková koupel v lázni s matolinovým olejem, soukromá parní kabinka a vyhřívaný peelingový stůl, které budou k dispozici jen vám a vašemu partnerovi / vaší partnerce. Včetně veškeré potřebné kosmetiky z naší produkce. Vyhřívané vodní lůžko, kvalitní víno a drobné občerstvení jsou samozřejmým doplňkem této jedinečné procedury v soukromé VIP části wellness.
Rezervovat termín