Naši milí hosté,

v souvislosti s nouzovým stavem a vládním opatřením jsme byli nuceni přistoupit k přerušení provozu některých středisek. Konkrétní opatření najdete níže. Kompletní přehled všech nařízení a aktuální informace jsou vždy k nahlédnutí na stránkách MZČR, a doporučujeme vám je sledovat. 

HOTEL AMANDE

Z důvodu vládního nařízení, které nabývá platnosti 22. října 2020 od 6.00 hod, je provoz hotelu Amande přerušen, a to minimálně do 20. listopadu 2020.

REZERVACE A STORNO POBYTŮ:

  • host, který vykazuje onemocnění COVID-19, je dočasně v karanténě či se nemůže dostavit na jeho pobyt z důvodu uzavření hranic, má nárok na přesun termínu pobytu, vystavení voucheru na jeho pobyt, či bezplatné storno, a to po předložení lékařské zprávy či jiného důkazu o nemoci či karanténě.
  • pokud host ruší jeho pobyt z důvodu aktuální epidemiologické situace, a to aniž by vykazoval výše uvedené, a rušil tedy pobyt pouze z obav, vztahují se na zrušení jeho pobytu standardní storno podmínky, se kterými se můžete seznámit zde 


    Vzhledem k aktuální ekonomické situace prosíme hosty o solidaritu a pochopení. V případě, že si přejete váš již uhrazený pobyt stornovat, rádi vám v hodnotě pobytu vystavíme voucher, který můžete čerpat v jiném termínu po předchozí rezervaci. Děkujeme vám.

FESTIVAL OTEVŘENÝCH SKLEPŮ 6.-8. listopadu 2020

Vzhledem k vládním nařízením je listopadový Festival otevřených sklepů: Sv. Martin na Hustopečsku zrušený a v plném rozsahu přesunutý na termín 5.-7. listopadu 2021.

Pokud máte u nás rezervovaný  a uhrazený pobytový balíček „Festivalový pobyt“ se vstupenkami na tuto akci, pak:

  • můžete si rezervaci přesunout na příští rok 5.-7.11.2021 přičemž cena pobytového balíčku vám bude garantovaná i do příštího roku
  • vystavíme vám dárkový poukaz v hodnotě celého pobytu s roční platností, který můžete čerpat kdykoliv během roku

Dotazy ohledně přesunu pobytu či vystavení voucheru směřujte na email , děkujeme.

OSLAVY SVATOMARTINSKÝCH VÍN A HUSÍ 14. listopadu 2020

Tradiční Oslavy svatomartinských vín a husí, které pořádá Město Hustopeče, jsou pro letošní rok zrušeny.

Pokud máte u nás rezervovaný pobytový balíček Svatomartinský víkend, který zahrnuje vstupenku = degustační sadu (sklenička a poukázka na 10 vzorků vín), rádi vám tuto službu vynahradíme láhví vína. 

Pokud by ani v termínu Svatomartinského víkendu 13.-15. listopadu 2020 nebyla situace příznivá a vy už máte váš pobyt uhrazený:

  • můžete si rezervaci přesunout na příští rok 12.-14.11.2021 přičemž cena pobytového balíčku vám bude garantovaná i do příštího roku
  • vystavíme vám dárkový poukaz v hodnotě celého pobytu s roční platností, který můžete čerpat kdykoliv během roku

AMANDE RESTAURANT, PIVNICE PANSKÝ DVŮR

  • Pivnice Panský dvůr je od 14.10.2020 dočasně uzavřena
  • Restaurace Amande je v provozu ve všední dny v čase 11.00-14.00 hod, a to formou zakoupení obědového menu s sebou

Tato omezení jsou platná minimálně do 20. listopadu 2020.