Naši milí hosté,

dle nařízení a povolení vlády ČR je náš hotel od 18. prosince 2020 znovu uzavřen. Nadále je však možné zakoupit obědy s sebou prostřednictvím výdejového okénka, nebo je možné využít náš hotel pro business pobyty. Informace o provozu jednotlivých středisek najdete níže.

Přehled všech aktuálních nařízení je k nahlédnutí na stránkách Ministerstva zdravotnictví, a doporučujeme vám je sledovat a dodržovat, děkujeme. 

HOTEL AMANDE

Od pátku 18. prosince 2021 jsou ubytovací kapacity hotelu dočasně uzavřené. Ubytování je možné pouze pro pobyty za účelem business. Více informací o rezervaci tohoto typu pobytu najdete zde

REZERVACE A STORNO POBYTŮ:

  • host, který vykazuje onemocnění COVID-19, je dočasně v karanténě či se nemůže dostavit na jeho pobyt z důvodu uzavření hranic, má nárok na přesun termínu pobytu, vystavení voucheru na jeho pobyt, či bezplatné storno, a to po předložení lékařské zprávy či jiného důkazu o nemoci či karanténě.
  • pokud host ruší jeho pobyt z důvodu aktuální epidemiologické situace, a to aniž by vykazoval výše uvedené, a rušil tedy pobyt pouze z obav, vztahují se na zrušení jeho pobytu standardní storno podmínky, se kterými se můžete seznámit zde


    Vzhledem k aktuální ekonomické situace prosíme hosty o solidaritu a pochopení. V případě, že si přejete váš již uhrazený pobyt stornovat, rádi vám v hodnotě pobytu vystavíme voucher, který můžete čerpat v jiném termínu po předchozí rezervaci. Děkujeme vám.


AMANDE RESTAURANT, PIVNICE PANSKÝ DVŮR

Pivnice Panský dvůr je od 18.12.2020 dočasně uzavřena.

Restaurace Amande je od 18.12.2020 otevřena pouze ve všední dny od 11.00 do 13.30 hod pro zakoupení obědového menu s sebou.