Naši milí hosté,

dle nařízení a povolení vlády ČR je náš hotel od 18. prosince znovu uzavřen, a to včetně všech našich středisek – ubytování, pivnice a wellness. Restaurace Amande zůstane otevřená ve všedních dnech v čase od 11.00 do 13.30 hod pro výdej obědového menu, které lze zakoupit s sebou.

Přehled všech aktuálních nařízení je k nahlédnutí na stránkách Ministerstva zdravotnictví, a doporučujeme vám je sledovat a dodržovat, děkujeme. 

HOTEL AMANDE

Od pátku 18.12. jsou ubytovací kapacity hotelu dočasně uzavřené.

REZERVACE A STORNO POBYTŮ:

  • host, který vykazuje onemocnění COVID-19, je dočasně v karanténě či se nemůže dostavit na jeho pobyt z důvodu uzavření hranic, má nárok na přesun termínu pobytu, vystavení voucheru na jeho pobyt, či bezplatné storno, a to po předložení lékařské zprávy či jiného důkazu o nemoci či karanténě.
  • pokud host ruší jeho pobyt z důvodu aktuální epidemiologické situace, a to aniž by vykazoval výše uvedené, a rušil tedy pobyt pouze z obav, vztahují se na zrušení jeho pobytu standardní storno podmínky, se kterými se můžete seznámit zde


    Vzhledem k aktuální ekonomické situace prosíme hosty o solidaritu a pochopení. V případě, že si přejete váš již uhrazený pobyt stornovat, rádi vám v hodnotě pobytu vystavíme voucher, který můžete čerpat v jiném termínu po předchozí rezervaci. Děkujeme vám.

Silvestrovský pobyt 29.12. – 1.1.2021

Z důvodu uzavření ubytovacích kapacit se letošní silvestrovské pobyty neuskuteční.


AMANDE RESTAURANT, PIVNICE PANSKÝ DVŮR

Pivnice Panský dvůr je od 18.12. dočasně uzavřena.

Restaurace Amande je od 18.12. otevřena pouze ve všední dny od 11.00 do 13.30 hod pro zakoupení obědového menu s sebou.